Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachete complet rechizite scoala - SMART CLASS - ghiozdan echipat

Număr anunț
DA40987359
Autoritate contractantă
COMUNA TALPA (CUI 6826843)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.263,84 RON
Valoare atribuită
4.263,84 RON
Data publicării
13.08.2026 10:35
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.263,84 RON

din 4.263,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.