Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutie arhivare Tip 1 (28 dm3) + transport
- Număr anunț
- DA40994253
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI ro18288250)
- Cod CPV
- 30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 09:47
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.700 RON
din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro