Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de desen

Număr anunț
DA40986922
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
ADACONI SRL (CUI RO2143414)
Cod CPV
30194000-5 · Articole de desen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.048,50 RON
Valoare atribuită
2.048,50 RON
Data publicării
13.08.2026 10:12
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.048,50 RON

din 2.048,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.