Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE ANUALĂ DACIA DUSTER A-4883 AFLAT IN GARANȚIE

Număr anunț
DA40994804
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
AUTO MOLDOVA SA (CUI 7983978)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.377,04 RON
Valoare atribuită
1.377,04 RON
Data publicării
14.08.2026 10:23
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.377,04 RON

din 1.377,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.