Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hidofor cu vas expansiune 50 L

Număr anunț
DA40994383
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea (CUI 15657743)
Furnizor / câștigător
DIMOOS FX S.R.L. (CUI 48678130)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,15 RON
Valoare atribuită
842,15 RON
Data publicării
14.08.2026 09:54
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,15 RON

din 842,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.