Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare pachet signalistică și semne rutiere
- Număr anunț
- DA40992413
- Autoritate contractantă
- COMUNA TETCHEA (PRIMARIA COMUNEI TETCHEA) (CUI 4705942)
- Furnizor / câștigător
- IL BIRICHINO MODA SRL (CUI RO29106230)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.803,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.803,24 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 15:48
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.803,24 RON
din 1.803,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro