Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet tipizate scolare (cataloage + registre)
- Număr anunț
- DA40990820
- Autoritate contractantă
- SCOALA "VERONICA MICLE" Iasi (CUI 7347199)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.077 RON
- Valoare atribuită
- 2.077 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 13:55
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.077 RON
din 2.077 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro