Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform ADV1543306

Număr anunț
DA40996411
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI RO15730038)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.794 RON
Valoare atribuită
4.794 RON
Data publicării
14.08.2026 12:08
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.794 RON

din 4.794 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.