Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc

Număr anunț
DA40996116
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Zold Peter (CUI 12846764)
Furnizor / câștigător
KRISOR FENYO SRL (CUI 37314517)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.925 RON
Valoare atribuită
24.925 RON
Data publicării
14.08.2026 11:49
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.925 RON

din 24.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.