Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet ceramica - proiect "Peisaj Dobrojean in Arta decorativa"

Număr anunț
DA40995826
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Furnizor / câștigător
MAX SRL (CUI 3697680)
Cod CPV
44111300-4 · Ceramica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172,26 RON
Valoare atribuită
1.172,26 RON
Data publicării
14.08.2026 11:30
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.172,26 RON

din 1.172,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.