Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator 75 ah

Număr anunț
DA40995811
Autoritate contractantă
COMUNA SCANTEIA (CUI 4540313)
Furnizor / câștigător
IONO-MONETA SRL (CUI RO6790260)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,36 RON
Valoare atribuită
917,36 RON
Data publicării
14.08.2026 11:28
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,36 RON

din 917,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.