Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem antiefractie Corp A si Sala Sport
- Număr anunț
- DA40995627
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV (CUI 29412999)
- Furnizor / câștigător
- ROMTELDIL COMPANY S.R.L. (CUI RO22890457)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.020 RON
- Valoare atribuită
- 16.020 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 11:16
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.020 RON
din 16.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro