Ofertă acceptată Cumpărare directă

alte bunuri si servicii

Număr anunț
DA40995362
Autoritate contractantă
LICEUL I.H. RADULESCU TARGOVISTE (CUI 4344376)
Furnizor / câștigător
ISEP (CUI RO908316)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.380,17 RON
Valoare atribuită
4.380,17 RON
Data publicării
14.08.2026 10:58
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.380,17 RON

din 4.380,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.