Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Camera PT IP Dahua SD2A200HB-GN-AW-PV-4-S2
- Număr anunț
- DA40994869
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE MUZICA (CUI 4433767)
- Furnizor / câștigător
- POLITES ONLINE SRL (CUI RO34846331)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,60 RON
- Valoare finală
- 226,60 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:26
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.