Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PC Office Manager Plus, Intel Core Ultra 5-225 3.3GHz, 16GB DDR5, 1TB SSD
- Număr anunț
- DA40994664
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.817,91 RON
- Valoare atribuită
- 2.817,91 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:13
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.817,91 RON
din 2.817,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro