Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse materiale de reparații a conductelor de apă
- Număr anunț
- DA40994650
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apărării - Unitatea Militară 02502 (CUI 4364586)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42130000-9 · Robinete, vane si dispozitive similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590,21 RON
- Valoare atribuită
- 590,21 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:12
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
590,21 RON
din 590,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro