Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INSTALARE INTRETINERE SI REPARARE APARATE AER CONDITIONAT
- Număr anunț
- DA40994624
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 16767280)
- Furnizor / câștigător
- GAN TRADING S.R.L. (CUI RO21308020)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940 RON
- Valoare atribuită
- 940 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:10
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
940 RON
din 940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro