Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET 3 X CAMERA VIDEO EXTERIOR 5MP
- Număr anunț
- DA40994604
- Autoritate contractantă
- ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
- Furnizor / câștigător
- MUSAT SECURITY TEAM SRL (CUI 24513410)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:08
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro