Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bitdefender Family Pack, 1 an, 15 dispozitive, licenta retail

Număr anunț
DA40994594
Autoritate contractantă
ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
471,06 RON
Valoare atribuită
471,06 RON
Data publicării
14.08.2026 10:07
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

471,06 RON

din 471,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.