Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu UTP CAT5E Hikvision DS-1LN5E-E/E, 305 m
- Număr anunț
- DA40994340
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL VASLUI (CUI 4359610)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419,37 RON
- Valoare atribuită
- 419,37 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 09:51
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
419,37 RON
din 419,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro