Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servete din hartie pentru maini (

Număr anunț
DA40977713
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
Furnizor / câștigător
MEGA CROMMETAL IMPEX SRL (CUI RO12720684)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,50 RON
Valoare atribuită
210,50 RON
Data publicării
12.08.2026 09:13
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,50 RON

din 210,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.