Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capsula filtrare finala 0,15µ - prod apa sterila IQ MEDISAR 3 TP L - TIP JET cu valabilitate 92 zile

Număr anunț
DA40970364
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
IQ WATER MEDICAL SRL (CUI RO35189272)
Cod CPV
42912330-4 · Aparate de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.475 RON
Valoare atribuită
7.475 RON
Data publicării
11.08.2026 10:03
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.475 RON

din 7.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.