Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii SSM - Eficeintizare energetica liceu Feldioara

Număr anunț
DA40996166
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Furnizor / câștigător
PROTESAN SERV SRL (CUI RO13051600)
Cod CPV
71310000-4 · Servicii de consultanta in domeniul ingineriei si al constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.925,62 RON
Valoare atribuită
28.925,62 RON
Data publicării
14.08.2026 11:51
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.925,62 RON

din 28.925,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.