Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curatare covor/covoare

Număr anunț
DA40994609
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 29 BRASOV (CUI 29384570)
Furnizor / câștigător
C.M.R. ECOMAND S.R.L. (CUI RO32846181)
Cod CPV
98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
14.08.2026 10:09
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.