Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice

Număr anunț
DA40969917
Autoritate contractantă
COMUNA CIORANI (CUI 2845648)
Furnizor / câștigător
FAXMEDIA FEST SRL (CUI RO21748196)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154.600 RON
Valoare atribuită
154.600 RON
Data publicării
11.08.2026 09:34
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154.600 RON

din 154.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.