Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA40990406
Autoritate contractantă
Comuna Bogda (Primaria Bogda Jud. Timis ) (CUI 5313327)
Furnizor / câștigător
CLAUCIM SRL (CUI 15644409)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.341,76 RON
Valoare atribuită
4.341,76 RON
Data publicării
13.08.2026 13:29
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.341,76 RON

din 4.341,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.