Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM CONTROL ACCES

Număr anunț
DA40995503
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV (CUI 29412999)
Furnizor / câștigător
ROMTELDIL COMPANY S.R.L. (CUI RO22890457)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.469 RON
Valoare atribuită
8.469 RON
Data publicării
14.08.2026 11:09
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.469 RON

din 8.469 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.