Ofertă acceptată
Cumpărare directă
01-06 CALORIFERE OTEL (800X600; 1000X600; 600X600; 1200X600; 1400X600; 700X600)
- Număr anunț
- DA40993238
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44620000-2 · Radiatoare si boilere pentru incalzire centrala si piese ale acestora (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.968,37 RON
- Valoare atribuită
- 7.968,37 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 08:31
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.968,37 RON
din 7.968,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro