Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de decolmatare si consolidare, sat Fantani, comuna Nicoresti

Număr anunț
DA40995589
Autoritate contractantă
COMUNA NICORESTI (CONSILIUL LOCAL NICORESTI) (CUI 3878767)
Furnizor / câștigător
CORI GRIGOS SRL (CUI RO17276427)
Cod CPV
45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500.012 RON
Valoare atribuită
500.012 RON
Data publicării
14.08.2026 11:14
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500.012 RON

din 500.012 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.