Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie anvelope 315/80R22,5

Număr anunț
DA40995583
Autoritate contractantă
ORASUL Bumbesti-Jiu (CUI 4666002)
Furnizor / câștigător
AUTORAM SRL (CUI RO18570861)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.545,44 RON
Valoare atribuită
6.545,44 RON
Data publicării
14.08.2026 11:13
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.545,44 RON

din 6.545,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.