Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET GRATARE CAZANE THERMOSTHAL ECWP 100
- Număr anunț
- DA40994709
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREDEAL SARARI (CUI 2843108)
- Furnizor / câștigător
- RAMI - INSTAL SRL (CUI RO21926722)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.450 RON
- Valoare atribuită
- 4.450 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:16
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.450 RON
din 4.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro