Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCHIRIERE NACELA PRB CU SERVANT
- Număr anunț
- DA40991724
- Autoritate contractantă
- COMUNA DAMBOVICIOARA (PRIMARIA DAMBOVICIOARA) (CUI 5010200)
- Furnizor / câștigător
- PET ELECTRIC GLOBAL SP SRL (CUI RO26541611)
- Cod CPV
- 65000000-3 · Utilitati publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 14:51
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro