Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii demipensiune - cazare si masa SCECS

Număr anunț
DA40993397
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
PARADOX COMPANY SRL (CUI RO1909212)
Cod CPV
55270000-3 · Servicii prestate de pensiuni care ofera cazare cu mic dejun inclus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.827,02 RON
Valoare atribuită
14.827,02 RON
Data publicării
14.08.2026 08:44
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.827,02 RON

din 14.827,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.