Ofertă acceptată Cumpărare directă

ORGANIZARE EVENIMENT GASTRONOMIC IN CADRUL PRAZNICULUI DE PITA NOUA 2026

Număr anunț
DA40980796
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA "GĂTIM ÎMPREUNĂ PENTRU O LUME MAI BUNĂ" (CUI 42931764)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
12.08.2026 12:09
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.