Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb pentru imprimante, copiatoare si multifuncționale.
- Număr anunț
- DA40994586
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMAG CONCEPT S.R.L. (CUI 38613819)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.060 RON
- Valoare atribuită
- 2.060 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:07
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.060 RON
din 2.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro