Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de furnizare cartuse de toner, cartuse de cerneala si consumabile auxiliare pentru impriman

Număr anunț
DA40994616
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
Furnizor / câștigător
NOVOMAG CONCEPT S.R.L. (CUI 38613819)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.152 RON
Valoare atribuită
10.152 RON
Data publicării
14.08.2026 10:09
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.152 RON

din 10.152 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.