Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bordura SYMM 30 (500x100x150) GRI (bordura mica)

Număr anunț
DA40996777
Autoritate contractantă
SEPSI ÚT-ÉPÍTŐ S.R.L. (CUI RO39716308)
Furnizor / câștigător
SYMMETRICA SRL (CUI 6552535)
Cod CPV
44113100-6 · Materiale pentru pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.627 RON
Valoare atribuită
21.627 RON
Data publicării
14.08.2026 12:33
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.627 RON

din 21.627 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.