Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Evenimet PARADA PORTULUI POPULAR
- Număr anunț
- DA40996428
- Autoritate contractantă
- COMUNA DENTA (PRIMARIA COMUNEI DENTA) (CUI 4483943)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA SCOALA-TE DESTEPT (CUI 50112329)
- Cod CPV
- 92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 12:09
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.000 RON
din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro