Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnica de calitate a proiectului si a detalilor de executie

Număr anunț
DA40995768
Autoritate contractantă
COMUNA SARMIZEGETUSA (CUI 4633293)
Furnizor / câștigător
HILLVIEW PROJECT S.R.L. (CUI 54367643)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.500 RON
Valoare atribuită
38.500 RON
Data publicării
14.08.2026 11:25
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.500 RON

din 38.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.