Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cabina de paza (container birou) cu transport inclus

Număr anunț
DA40996811
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI RO427304)
Furnizor / câștigător
CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
Cod CPV
44619000-2 · Alte containere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.977,45 RON
Valoare atribuită
15.977,45 RON
Data publicării
14.08.2026 12:37
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.977,45 RON

din 15.977,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.