Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARAREA POMPELOR DE CANALIZARE

Număr anunț
DA40975629
Autoritate contractantă
COMUNA COSBUC (PRIMARIA COSBUC) (CUI 4730571)
Furnizor / câștigător
STATOR AC SRL (CUI 18485766)
Cod CPV
50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.522 RON
Valoare finală
5.522 RON
Data publicării
11.08.2026 14:43
Data finalizării
14.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.