Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA PRODUSE

Număr anunț
DA40992697
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION BORCEA RACOVA (CUI 29164168)
Furnizor / câștigător
RADU & YOANA HORTOLOMEI SRL (CUI RO37824257)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.466,75 RON
Valoare atribuită
1.466,75 RON
Data publicării
13.08.2026 16:41
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 22:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.466,75 RON

din 1.466,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.