Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE ANIMATIE COPII

Număr anunț
DA40968400
Autoritate contractantă
COMUNA CARBUNESTI (CUI 2845176)
Furnizor / câștigător
MAGIX EVENTS S.R.L. (CUI 50737107)
Cod CPV
92331210-5 · Servicii de animatie pentru copii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
10.08.2026 16:02
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.