Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE ILUMINAT PUBLIC

Număr anunț
DA40967842
Autoritate contractantă
COMUNA IZBICENI (CUI 5139868)
Furnizor / câștigător
ILIUŢĂ IFELECTRIC S.R.L. (CUI 38587833)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.925,61 RON
Valoare atribuită
28.925,61 RON
Data publicării
10.08.2026 15:10
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.925,61 RON

din 28.925,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.