Ofertă acceptată Cumpărare directă

CANTAR PARTNER ROB 30 KG

Număr anunț
DA40967727
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU" IASI (CUI 4981417)
Furnizor / câștigător
INITA FISCAL S.R.L. (CUI RO46488946)
Cod CPV
42923230-3 · Cantare de verificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,88 RON
Valoare atribuită
714,88 RON
Data publicării
10.08.2026 15:02
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,88 RON

din 714,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.