Ofertă acceptată Cumpărare directă

REINNOIRE CERTIFICAT DIGITAL CALIFICAT VALABILITATE 3 ANI

Număr anunț
DA40965752
Autoritate contractantă
COMUNA BREBU (CUI 2845699)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285 RON
Valoare atribuită
285 RON
Data publicării
10.08.2026 12:58
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285 RON

din 285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.