Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de producție și difuzare spot radio publicitar – promovare eveniment „Zilele Sfântului Ștef
- Număr anunț
- DA40967426
- Autoritate contractantă
- COMUNA DEALU (CUI 4367930)
- Furnizor / câștigător
- ALAMO IMPEX 97 SRL (CUI RO9603323)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990 RON
- Valoare atribuită
- 990 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 14:40
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
990 RON
din 990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro