Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie pentru Comuna Ciumani

Număr anunț
DA40968316
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
PERGAMENT OFFICE SRL (CUI RO25893539)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,04 RON
Valoare atribuită
203,04 RON
Data publicării
10.08.2026 15:51
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,04 RON

din 203,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.