Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII FUNERARE

Număr anunț
DA40968001
Autoritate contractantă
CENTRUL MULTIFUNCTIONAL DE SERVICII SOCIALE GALATI (CUI 3126403)
Furnizor / câștigător
LUBIANA I & A CONCEPT SRL (CUI RO33022960)
Cod CPV
98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.735,53 RON
Valoare atribuită
1.735,53 RON
Data publicării
10.08.2026 15:21
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.735,53 RON

din 1.735,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.