Ofertă acceptată Cumpărare directă

Controler GETAC PS236 PDA ( POCKET PC )

Număr anunț
DA40956375
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
TOP-NAV-GEO S.R.L. (CUI 52319127)
Cod CPV
38820000-9 · Echipament pentru comanda de la distanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
07.08.2026 10:02
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.